Jumbo Bahar Kampanyası : Anne Sofralarını Çiçek Bahçesine Çeviriyor

Lunapark Creative Works olarak; Jumbo Bahar Kampanyası kapsamında; Anneler Günü Hediye Kataloğu, Fotoğraf çekimi, Ambalaj tasarımları ve Vitrin tasarımı çalışmalarımız ile baş tacımız olan annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyoruz.

Çiçeklerin en güzelini, hediyelerin en anlamlısını hakeden annelerimize, baharın enerjisinden, tabiatın form ve renklerinden ilham alan eşşiz hediye alternatifleri sunan, annelerinizin yaşam tarzını tamamlayacak, doğaya dokunmanın huzurunu sunacak Jumbo tasarımlarından birini hediye edebileceğiniz Jumbo Bahar Kampanyası ‘ANNELER GÜNÜ HEDİYE KATALOĞU tasarımımıza aşağıya eklediğimiz butondan ulaşabilirsiniz.

ANNEME SEVGİM JUMBO, HEDİYEM JUMBO

Jumbo bahar kampanyası ‘ anneler günü hediye kataloğu’ sloganı

Anneler Günü Nasıl Ortaya Çıktı?

Anneler günü, anneleri onurlandıran özel bir gündür. Değişik günlerde ve değişik ülkelerde kutlanır. Bu günde anneler çeşitli hediyeler alır. Bu günü farklı ülkelerdeki insanlar yılın farklı günlerinde kutlarlar.

Anneler günü geleneği, Antik Yunanların Yunan mitolojisindeki pek çok tanrı ve tanrıçanın annesi olan Rhea onuruna verdikleri yıllık ilkbahar festivali kutlamalarıyla başlar. Antik Romalılar da ilkbahar festivallerini İsa’nın doğumundan 250 yıl öncesinden ana tanrıça Kibele onuruna kutluyorlardı.

ABD’de Anna Jarvis‘in kaybettiği kendi annesi için 1908 yılında başlattığı anma günü, 1914 yılında Kongre’nin onayıyla Amerika Birleşik Devletleri çapında genişledi.

Jumbo Anneler Günü Vitrin Tasarımı

Jumbo Bahar Kampanyası
Jumbo Bahar Kampanyası Kapsamında Anneler Günü Için Tasarladığımız Vitrin Tasarımımız

Jumbo Anneler Günü Ambalaj Tasarımı

Yukarı Kaydır
Kapat