Hakkımızda

Dijitalleşen insanın davranışları tasarımlarımızın merkezinde. Sürdürülebilir bir dünya için alışkanlıkların tüketimden üretime dönüşmesi hedefimiz.

Lunapark creatıve Works

Estetik ve fonksiyonelliğin kusursuz uyumunu sergilemenin öneminden yola çıkarak kurguladığımız, sadece bir tasarım zemini olmaktan çok daha fazlasını sunmayı hedeflediğimiz 350 m² alana sahip üç katlı konsept ofisimiz bünyesinde  açık plan ekip çalışma alanları haricinde galeri, deneysel atölye ve fotoğraf, video stüdyosu bulunuyor.  Co-working tecrübesi de sunan ofisimiz  sektörün önde gelen iş insanları, tasarımcı ve mimarların biraraya gelerek keyifli bir kültür platformunun parçası olabilecekleri şekilde  tasarlandı.

Sürdürülebilir kalkınma ilkelerini benimseyerek; kullanılan malzemeden tasarımın diline kadar yenilenebilir kaynaklardan beslenen mekanlar ve hizmetler tasarlama felsefesi ile şekillendirdiğimiz ofisimizde her biri kendi alanında köklü ve güçlü firmalar olan Jotun, Vitra ve Egger ile iş birliği yaptık. Markaların bu alanda dikkat çeken koleksiyonlarıyla ofisimiz kullanılan malzemeden tasarımın diline kadar şekillendi.  

Hakkımızda: Lunapark Creative Works -Kabataş Set Üstü Ofisi
Lunapark Creative Works : Kabataş Set Üstü Ofisi

Lunapark, 2004’den beri markaların DNA’sını oluşturan yaratıcı işler üretir. Mimari konsept, grafik tasarım, fotoğraf-video prodüksiyon ve yaratıcı hizmetler veren multidisipliner tasarım ofisidir.

Murattamguc
MURAT TAMGÜÇ
DESIGNER / CO-FOUNDER
Bertanberk
BERTAN BERK
DESIGNER / CO-FOUNDER

Markaların disiplinler arası tasarımlarda kaybolmalarına izin vermeden, marka özüne uygun stratejiler, hikayeler ve yaratıcı projeler tasarlıyoruz.

Murat Tamgüç ve Bertan Berk ürün tasarımı ve proje bazlı çalışmalar yapan, aydınlatma dalında Elle Decor Ödülü almış, ‘Selçuk’ tasarımıyla Saint Etienne Tasarım Bienali ’ne davet edilmiş, vitrin tasarımlarıyla BMD Look Ödülü almış tasarımcılardır. ‘Turkish Very Much’ konseptiyle kurguladıkları mağazaları Lunapak Shop, Maison&Objet tarafından dünya genelinde mimarisi ve ürün seçkisiyle en beğenilen 16 mağazadan biri seçilmiştir.


Ekibimiz

Farklı disiplinlerden gelen 15 yaratıcı iç mimar, mimar, grafik tasarımcı, sanat yönetmeni, içerik üreticisi, ürün tasarımcısı, stilist, editör, videographer ve fotoğrafçı; marka hikayeleri ve deneyimler tasarlamak için bir çatı altında toplandı.

Gencaygurcan
GENCAY GÜRCAN
Creative Director / Partner
Ilknuralparslan
İLKNUR ALPARSLAN
Creative Director
Zehrabayraktar
ZEHRA BAYRAKTAR
Finance Director
Ipekdemir
İPEK DEMİR
Marketing Director
Bahargulec
BAHAR GÜLEÇ
Art Director
Busetork
BUSE TÖRK
Elifsozen
ELİF SÖZEN
Content Director
Irmakerdem
IRMAK ERDEM
Interior Architect
Emirpolat
EMİR POLAT
Interior Architect
Mehmetemreozturk
MEHMET EMRE ÖZTÜRK
Interior Architect
Nilayozturk
NİLAY ÖZTÜRK
Interior Architect
Aslihanyuksel
ASLIHAN YÜKSEL
Interior Architect
Handeacar
HANDE ACAR
Interior Architect
Elifdogan
ELİF DOĞAN
Interior Architect
Gizemkahraman
GİZEM KAHRAMAN
Interior Architect
Cansuonat
CANSU ONAT
Production Specialist

Hizmetlerimiz

Marka yaratmak için farklı kapılar çalmanıza gerek yok. Stratejiden, iç mimariye, grafik tasarımdan, koleksiyon oluşturmaya, fotoğraf ve video çekimlerine kadar olan tüm süreçleri aynı çatı altına topladık.

Mimari Konsept


Sürdürülebilir tasarım anlayışı ile estetik ve fonksiyonelliğin  uyumundan yola çıkarak, kendi hayalgücümüzle harmanladığımız fikirlerimizi müşterimizin talepleri ve markanın ihtiyaçları doğrultusunda ticari açıdan  en verimli olacak şekilde yorumluyor ve projelendiriyoruz. 10m2’den 10.000m2’ye kadar zincir mağaza, market, cafe gibi ticari alanları tasarlıyoruz.

 • Mağaza, market ve satış kanalı konsept tasarımı 
 • Cafe, restaurant, bar konsept tasarımı
 • Fuar ve etkinlik konsept tasarımı
 • POP, POS ve sergileme ünite tasarımı 
 • Vitrin tasarımı

Grafik Tasarım


Her markanın bir hikayesi, hikayesinin bir dili ve hikayesini müşterisiyle buluşturduğu platformu olmalı. Bu noktada devreye girerek, akıllara kazınan içerikler, ilham dolu görseller ve samimi dilimizle markaları parlatıyoruz. 

 • Kurumsal kimlik, logo amblem 
 • Ambalaj tasarımı
 • Katalog ve E dergi 
 • Marka iletişim materyalleri 
 • Sinyalizasyon
 • Dijital mecra tasarımı

Fotoğraf ve Video Çekimi


Marka hikayelerini seçilen platforma özel tasarlanmış içeriklere dönüştürüp, uzman ekip ve profesyonel ekipmanlarımız ile  müşterilerle buluşturuyoruz. 

 • Kreatif içerik oluşturma
 • Dekor tasarım ve mekan seçimi
 • Video çekimi
 • Fotoğraf çekimi
 • Lifestyle ve food styling
 • Prodüksiyon

Kreatif içerik ve Danışmanlık


Sadece trendleri takip etmiyoruz, trendleri belirliyoruz, uyguluyoruz ve ezber bozuyoruz. Bildiklerimizi paylaşarak ufkunuzu genişletmenize yardımcı oluyoruz. 

 • Trend raporları
 • Koleksiyon danışmanlığı 
 • Webinar Eğitimleri 
 • Online offline kanal entegrasyonu
 • İş geliştirme modelleri 

Müşterilerimiz


İyi insanlarla, güçlü markalarla uzun yıllara dayanan dostluklar ve bağlar kurduk. Kurulma aşamasından başlayarak, ilmek ilmek işlediğimiz, sektörde serpilmesine şahitlik ettiğimiz  iş ortaklarımızla güçlendik, büyüdük.  

ARÇELİK  BEKO GRUNDIG   TURKCELL  PAŞABAHÇE   KALE  KALEBODUR  GÜRAL PORSELEN   JUMBO  WEIMAR  GRATİS   ENGLISH HOME   KOÇTAŞ   CHAKRA  DİVAN  GODİVA  TUNAEV BEYMEN  VAKKO  LİNENS  HABITAT DEDEMAN  ATASAY  TEPEHOME   BOYNEREVDE   ADEL KALEMCİLİK    EFES ANADOLU


Editörlerimiz

Konularında profesyonel, yaptıkları işlerine aşık dostlarımız ile dijital platformlarda ve marka hikayelerimizde beraber olmaktan mutluyuz. Vizyonları ve gustolarına yer verdiğimiz blogumuzda, yazılarını keyifle okuyacaksınız.

Bertan Berk Avatarı
Bertan Berk
9 Articles
Gencay Gürcan Avatarı
Gencay Gürcan
5 Articles
İpek Demir Avatarı
İpek Demir
0 Article
Murat Tamgüç Avatarı
Murat Tamgüç
17 Articles
N' Erdinç Toğulga Avatarı
N' Erdinç Toğulga
16 Articles

Gastronomi, Tasarım, Teknoloji

Yukarı Kaydır
Kapat