Hakkımızda

Dijitalleşen insanın davranışları tasarımlarımızın merkezinde. Sürdürülebilir bir dünya için alışkanlıkların tüketimden üretime dönüşmesi hedefimiz.

Lunapark creatıve Works

Estetik ve fonksiyonelliğin kusursuz uyumunu sergilemenin öneminden yola çıkarak kurguladığımız, sadece bir tasarım zemini olmaktan çok daha fazlasını sunmayı hedeflediğimiz 350 m² alana sahip üç katlı konsept ofisimiz bünyesinde  açık plan ekip çalışma alanları haricinde galeri, deneysel atölye ve fotoğraf, video stüdyosu bulunuyor.  Co-working tecrübesi de sunan ofisimiz  sektörün önde gelen iş insanları, tasarımcı ve mimarların biraraya gelerek keyifli bir kültür platformunun parçası olabilecekleri şekilde  tasarlandı.

Sürdürülebilir kalkınma ilkelerini benimseyerek; kullanılan malzemeden tasarımın diline kadar yenilenebilir kaynaklardan beslenen mekanlar ve hizmetler tasarlama felsefesi ile şekillendirdiğimiz ofisimizde her biri kendi alanında köklü ve güçlü firmalar olan Jotun, Vitra ve Egger ile iş birliği yaptık. Markaların bu alanda dikkat çeken koleksiyonlarıyla ofisimiz kullanılan malzemeden tasarımın diline kadar şekillendi.  

Hakkımızda: Lunapark Creative Works -Kabataş Set Üstü Ofisi
Lunapark Creative Works : Kabataş Set Üstü Ofisi

Lunapark, 2004’den beri markaların DNA’sını oluşturan yaratıcı işler üretir. Mimari konsept, grafik tasarım, fotoğraf-video prodüksiyon ve yaratıcı hizmetler veren multidisipliner tasarım ofisidir.

MURAT TAMGÜÇ
MURAT TAMGÜÇ
DESIGNER / CO-FOUNDER
BERTAN BERK
BERTAN BERK
DESIGNER / CO-FOUNDER

Markaların disiplinler arası tasarımlarda kaybolmalarına izin vermeden, marka özüne uygun stratejiler, hikayeler ve yaratıcı projeler tasarlıyoruz.

Murat Tamgüç ve Bertan Berk ürün tasarımı ve proje bazlı çalışmalar yapan, aydınlatma dalında Elle Decor Ödülü almış, ‘Selçuk’ tasarımıyla Saint Etienne Tasarım Bienali ’ne davet edilmiş, vitrin tasarımlarıyla BMD Look Ödülü almış tasarımcılardır. ‘Turkish Very Much’ konseptiyle kurguladıkları mağazaları Lunapak Shop, Maison&Objet tarafından dünya genelinde mimarisi ve ürün seçkisiyle en beğenilen 16 mağazadan biri seçilmiştir.


Ekibimiz

Farklı disiplinlerden gelen 15 yaratıcı iç mimar, mimar, grafik tasarımcı, sanat yönetmeni, içerik üreticisi, ürün tasarımcısı, stilist, editör, videographer ve fotoğrafçı marka hikayeleri ve deneyimler tasarlamak için bir çatı altında toplandı.

GENCAY GÜRCAN
GENCAY GÜRCAN
Creative Director / Partner
İLKNUR ALPASLAN
İLKNUR ALPARSLAN
Creative Director
ZEHRA BAYRAKTAR
ZEHRA BAYRAKTAR
Finance Director
İPEK DEMİR
İPEK DEMİR
Marketing Director
FUNDA AKARSU
FUNDA AKARSU
Senior Interior Architect
BAHAR ALTIN
BAHAR ALTIN
Interior Architect
BAŞAK TAŞKIRAN
BAŞAK TAŞKIRAN
Interior Architect
NİLAY ÖZTÜRK
NİLAY ÖZTÜRK
Interior Architect
ELİF SÖZEN
ELİF SÖZEN
Content Director
BAHAR GÜLEÇ
BAHAR GÜLEÇ
Art Director

Editörlerimiz

Konularında profesyonel, yaptıkları işlerine aşık dostlarımız ile dijital platformlarda ve marka hikayelerimizde beraber olmaktan mutluyuz. Vizyonları ve gustolarına yer verdiğimiz blogumuzda, yazılarını keyifle okuyacaksınız.

Avatar of Bertan Berk
Bertan Berk
3 Articles
Avatar of İpek Demir
İpek Demir
10 Articles
Avatar of Lunapark Bot
Lunapark Bot
2 Articles

Teknoloji

Avatar of Murat Tamgüç
Murat Tamgüç
10 Articles
Yukarı Kaydır
Kapat