jotun yenien keşif
İç Mimari,  Marka,  Renk,  Tasarım,  Trend

JOTUN ‘YENİDEN KEŞİF’

Evimizi yeniden keşfettiğimiz, gereksiz eşyaları eleyip minimalizme geçiş yaptığımız, çiçeklerin toprağını, saksısını değiştirdiğimiz, mutfağa girip yemek yaptığımız bir dönemdeyiz. En önemlisi ise günlük maratona es verip kendimizi yeniden keşfediyoruz.

Tam da bu sebeple Jotun Yeniden Keşif 2021 Renk Koleksiyonu, sizi zamana yenik düşmeden tarzını koruyan  renkler ile yeniden buluşturuyor. Eviniz, mobilyalarınız, kıyafetleriniz, aksesuarlarınız için seçeceğiniz renk ne olursa olsun bazı renklerin zamana yenik düşmeden tarzını hep koruduğunun ispatı işte bu koleksiyon. 

Hikayesi hiç bitmeyecek ve dönem dönem yeniden keşfedilecek bu renklerin kullanım alanlarındaki çeşitlilik sayısız.

*Yavaş yaşamın keyfini çıkarmak isteyenlerin  toprakla bütünleşecekleri, bizi besleyen bereketli dünyanın  sıcak ve rustik tonlarının keyfini çıkaracakları 12120 Desert Pink mutlu edecektir.  

*Topraklanma zamanı. Fas çöllerinin renklerinden, Meksika evlerinin toprak tonlarından ilham alan 12127 Earthy Brown dün bugün ve yarın hep moda haftalarının baştacı olmaya devam edecek. Özellikle Maxmara yün paltolar insanın aklını başından almak için birebir.

*Bu kalabalık dünyada aradığınız dinginliği yakalamak zor görünse de yaşam alanlarınızı ve zihninizi  arındırmak, zengin dokulu mekanlar yaratmak için nötr yumuşak ve doğal tonlar tercih edebilirsiniz. Arınmak derken tüm eşyalardan kurtulmayı ya da tekdüze bir gönünümü kastetmiyoruz tabii. Minimalist seçimlerinizin soğuk hissettirmemesi için 12125 Impression ile zamansız bir tarz ve sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz. Gardrobunuza ekleyeceğiniz nötr tonlar ile zarif bir görünüm  yakalarken, aldığınız parçaların birbiriyle nasıl rahat kombinlendiğini görüp şaşıracaksınız.

*Yaz tutkunlarına 4894 Ocean Air ve 5503 Natural Blue birebir. Gökyüzünü ve denizleri evlerimize taşırken beyaz bulutları, gri kayalıkları da unutmadan zihnimizi özgürleşiyor ve  bize huzurlu ve dingin bir dünya sunuyor. Ev dekorasyonu haricinde uçuşan elbiseler, tasarım çantalar, sınırlı üretilen sneakerlar ile uçsuz bucaksız bir kullanım alanı mevcut.

*Hayal gücünüzü besleyerek ve özgür bırakarak dilediğiniz ortamı yaratmanızı sağlayan pastel tonları ile biraz nostaljik biraz da çağdaş mekanlar yaratmanız mümkün. 6378 Iconic Pastel mint yeşili ile yeni fikirlerin yeşerdiği ilham veren yaşam alanları yaratabilirsiniz. Tabii söz konusu pastel olunca sizi  mint ile sınırlamak istemeyiz. Pembe ve sarı da hem moda hem dekorasyon alanında dikkat çekici.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir