Lunapark

Biz

2004 yılından beri mimari konsept, grafik tasarım, styling, strateji ve koleksiyon danışmanlığı hizmetleri veren perakende odaklı multidisipliner bir tasarım ofisiyiz.

Sektörün ihtiyaçlarını biliyoruz ve uzmanlığımız sayesinde marka DNA’sının bütünlüğünü bozmayacak, geliştirecek tasarım yapısına özen gösteriyoruz.

Lunapark Ne Yapar?

Bizim için tasarım disiplinlerarası işbirliği ve süreç yönetimidir. İç mimar, sanat yönetmeni, grafik tasarımcı, ürün tasarımcısı, stratejist, stilist ve fotoğrafçıdan oluşan güçlü ekibimizle yaptığımız analiz stratejik planlamaya göre tasarımı yapılacak ögeleri şekillendirir.

Perakende sektöründeki uzmanlığımız sayesinde hızla gelişen dünyada markanızla en çok örtüşen, kişiselleştirilmiş müşteri deneyimi ve marka pazarlama stratejilerinizi birarada sunabileceğiniz mekanlar ve deneyimler tasarlıyoruz.

Murat TAMGÜÇ & Bertan BERK

Murat Tamgüç ve Bertan Berk ürün tasarımı ve proje bazlı çalışmalar yapan, aydınlatma dalında Elle Decor Ödülü almış, ‘Selçuk’ tasarımıyla Saint Etienne Tasarım Bienali ’ne davet edilmiş, vitrin tasarımlarıyla BMD Look Ödülü almış tasarımcılardır.

‘Turkish Very Much’ konseptiyle kurguladıkları mağazaları Lunapak Shop, Maison&Objet tarafından dünya genelinde mimarisi ve ürün seçkisiyle en beğenilen 16 mağazadan biri seçilmiştir.

2004′ ten beri Lunapark’ta tasarım danışmanlığı yapan Murat Tamgüç ve Bertan Berk tecrübeli ve farklı disiplinlerde eğitim almış güçlü ekipleriyle perakende sektörüne hizmet vermektedirler.


MURAT TAMGÜÇ

CO-PARTNER

BERTAN BERK

CO-PARTNER

GENCAY GÜRCAN

INTERIOR ARCHITECT / PARTNER

FUNDA AKARSU

SENIOR INTERIOR ARCHITECT

BAHAR ALTIN

INTERIOR ARCHITECT

ATİLLA KADIOĞLU

ARCHITECT

YANKI AYDIN

ARCHITECT

BAŞAK TAŞKIRAN

INTERIOR ARCHITECT

NİLAY ÖZTÜRK

INTERIOR ARCHITECT

İLKNUR ALPARSLAN

SENIOR ART DIRECTOR

BAHAR GÜLEÇ

JUNIOR ART DIRECTOR

İPEK DEMİR

MEDIA RELATIONS DIRECTOR

ZEHRA BAYRAKTAR

ACCOUNTING DIRECTOR

ELİF SÖZEN

SALES DIRECTOR

RASİM İPEK

OFFICE ASSISTANT